تبلیغات
فرمهین - کاستی های ورزش فراهان نیازمند توجه و جبران است

شکوهمند و پربرکت

 
 
کاستی های ورزش فراهان نیازمند توجه و جبران است
نظرات () | ادامه مطلب...

کاستی های ورزش فراهان نیازمند توجه و جبران است

اراک - ایرنا - سرپرست اداره ورزش و جوانان فراهان گفت: کاستی های ورزش فراهان به عنوان بخشی که در سلامت و نشاط عمومی موثر است باید جبران شود.

به گزارش ایرنا، محمد غلامحسینی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سرانه فضای سرپوشیده ورزشی شهرستان 31 صدم درصد و سرانه فضای روباز یک و 37 صدم درصد است که می طلبد این میزان با همت و نگاه ویژه مسئولان افزایش یابد.
وی، کمبود اعتبار و تجهیزات ورزشی را از جمله مشکلات موجود در این بخش عنوان کرد و گفت: ساخت سالن چند منظوره غیر توپی و سالن مختص ورزش بانوان از نیازهای مهم این حوزه است.
غلامحسینی اظهار کرد: برگزاری نشست هایی با خیران، صنعت کاران، برگزاری نخستین نشست با حضور مدیرعامل کارخانجات گروه صنعتی کبیر، ارائه برنامه هایی در راستای جذب خیران در حوزه ورزش، ارتقای چارت سازمانی اداره از نمایندگی به اداره، پیگیری خرید خودرو و ثبت سمن جوانان از جمله برنامه هایی است که در راستای حل مشکلات و ارتقای کیفی سازی ورزش شهرستان در دست پیگیری و اجرا است.
سرپرست اداره ورزش و جوانان فراهان در ادامه تصریح کرد: از مجموع 17 هیات ورزشی در رشته های مختلف درفراهان 11 هیات به صورت مداوم فعالیت دارند که راه اندازی و آغاز فعالیت دیگر رشته ها نیز در دست پیگیری است.
غلامحسینی خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل فراغت از تحصیل دانش آموزان، برگزاری کلاس های آموزشی فوتسال، والیبال، جودو، کاراته، بوکس، بدنسازی، شطرنج، ژیمناستیک، وزنه برداری، وشو، بسکتبال بانوان، ایروبیک، آمادگی جسمانی و هندبال از جمله برنامه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموز، نونهال، نوجوان و جوانان در شهرستان فراهان است.
وی گفت: ورزش شهرستان فراهان از وضعیت و قابلیت های مطلوبی برخوردار است و امید می رود خیران و صنعت کاران در این بخش ورود کرده و با تلاش و همکاری مسئولان ذی ربط راه رسیدن به قله های موفقیت را هموار سازند.
سرپرست اداره ورزش و جوانان فراهان افزود: یکهزار ورزشکار زن و مرد به صورت سازمان یافته تحت نظارت اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان فعالیت دارند.
شهرستان فراهان از توابع استان مرکزی بوده که دارای 2 بخش مرکزی به مرکزیت فرمهین و بخش خنجین به مرکزیت شهر خنجین با 28 هزار و 994 نفر جمعیت است.»
مرتبط با : ورزشی شهرستان فراهان
برچسب ها : کاستی های ورزش فراهان نیازمند توجه و جبران است-ورزش-
نویسنده : Mohammadif
تاریخ : جمعه 19 خرداد 1396
زمان : 08:29 ق.ظ
:: کشف دام قاچاق در فراهان
:: افتتاحیه مرکز رشد دانشگاه پیام نور واحد فراهان
:: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی فراهان تغییر کرد
:: بازدید 890 کیلومتر شبکه برق در فراهان
:: 12 هکتار از اراضی فراهان زیر کشت زعفران رفت
:: افتتاح شعبه تامین اجتماعی فرمهین با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
:: 9 هزار و 535 کارت هوشمند ملی در فراهان صادر شد
:: 96 درصد اراضی ملی فراهان سند دار شد
:: پوشش شبکه گازرسانی شهرستان فراهان کامل شد
:: پی سوز سفالی مربوط به قرون میانی اسلامی در فراهان کشف شد
:: 310 میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت فراهان
:: بودجه شهرستان فراهان ۲۵ درصد افزایش یافت
:: تاکید استاندار مرکزی بر تکمیل چارت نیروی انسانی ادارات شهرستان فراهان
:: بودجه شهرستان فراهان ۲۵ درصد افزایش یافت