تبلیغات
فرمهین - محور اراک به فرمهین تا پایان سال جاری بهره برداری می شود

شکوهمند و پربرکت

 
 
محور اراک به فرمهین تا پایان سال جاری بهره برداری می شود
نظرات () | ادامه مطلب...

ماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس:
محور اراک به فرمهین تا پایان سال جاری بهره برداری می شود

محمد حسینی نماینده تفرش

اراک- نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: باتوجه به پیگیری هایی که برای تامین اعتبار پروژه محور اراک به فرمهین در دست انجام است، این طرح تا پایان سال بهره برداری می شود.

 محمد حسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت:  اتمام پروژه محور اراک به فرمهین و پل روگذر این پروژه، یکی از مطالبات برحق مردم این دو شهرستان است و تلاش داریم تخصیص اعتبار بیشتری به منظور افتتاح این پروژه در سال جاری، صورت پذیرد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی افزود: به منظور تخصیص اعتبارات ملی و همچنین اعتبارات سفر رئیس جمهور برای تکمیل این پروژه رایزنی های لازم انجام شده که اگر این مهم محقق شود پروژه محور اراک به فرمهین در سال جاری بهره برداری می شود.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه شهرستان فراهان پروژه و طرح ملی نداشت از سفر سال گذشته رئیس جمهور به استان، بهره زیادی از نظر تخصیص اعتبار نبُرد، اما از محل اعتبارات ملی سایر طرح ها بودجه ای برای لایروبی قنات ها، طرح‌های آبرسانی و احداث مجتمع های فرهنگی و ورزشی فراهان در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت: همچنین برای بهسازی و رفع نقاط حادثه خیز محور فرمهین به آشتیان، اعتباری تخصیص یافته که در سال جاری اجرا می شود.

ضرورت رونق بخشی به اشتغال و اشتغالزایی در مناطق روستایی

حسینی با اشاره به ضرورت رونق بخشی به اشتغال و اشتغالزایی در روستاها، تصریح کرد: در قانون برنامه ششم توسعه به منظور رونق تولید و اشتغال که اصل مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، بستر مناسبی فراهم شده و تبصره ۱۸ قانون برنامه ششم توسعه نیز رونق اشتغال روستایی و درآمدزایی در روستاها را مورد توجه قرار داده است.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تدوین شناسنامه اشتغال برای هر روستا گفت: باید برای هر روستا بررسی جداگانه ای به منظور شناخت ظرفیت های آن روستا و تصمیمی گیری بر مبنای این بررسی ها انجام شود و نمی توان برای همه روستاها یک نسخه واحد برای ایجاد اشتغال تجویز کرد.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به برجام و آثار آن، اظهار داشت: برجام در زمان خود منافعی را برای ما به دنبال داشت اما به این معنا نیست که در ارزیابی آن، چیزهایی که از دست داده ایم را از نظر دور نگاه داشته و نادیده بگیریم.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز رفتارهای رئیس جمهور جدید آمریکا کاملا مخالف موارد ذکرشده در برجام بوده و عملا نقض آن است که در این رابطه و در مواجهه با دشمن، باید فصل الخطاب همه ما فرمایشات رهبر معظم انقلاب باشد
.»
مرتبط با : خبر شهرستان فراهان
برچسب ها : محور اراک به فرمهین تا پایان سال جاری بهره برداری می شود-
نویسنده : Mohammadif
تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396
زمان : 09:11 ق.ظ
:: افتتاحیه مرکز رشد دانشگاه پیام نور واحد فراهان
:: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی فراهان تغییر کرد
:: بازدید 890 کیلومتر شبکه برق در فراهان
:: 12 هکتار از اراضی فراهان زیر کشت زعفران رفت
:: افتتاح شعبه تامین اجتماعی فرمهین با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
:: 9 هزار و 535 کارت هوشمند ملی در فراهان صادر شد
:: 96 درصد اراضی ملی فراهان سند دار شد
:: پوشش شبکه گازرسانی شهرستان فراهان کامل شد
:: پی سوز سفالی مربوط به قرون میانی اسلامی در فراهان کشف شد
:: 310 میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت فراهان
:: بودجه شهرستان فراهان ۲۵ درصد افزایش یافت
:: تاکید استاندار مرکزی بر تکمیل چارت نیروی انسانی ادارات شهرستان فراهان
:: بودجه شهرستان فراهان ۲۵ درصد افزایش یافت
:: خوشه‌های طلایی گندم زیر تیغه‌های کمباین/کاهش ۳۰ درصدی برداشت گندم در فراهان